środa, 8 października 2014

Zajawka pokazu.... czyli jeszcze praca, praca i jeszcze raz praca..

Ja dzisiaj szybko... na bezdechu.... Mamy już zajawkę. Mogę troszkę się pochwalić... Moje prace i jeszcze kilku osób już jako zaczynająca marka Belles-Art zostaną pokazane dniu 19 października br. podczas imprezy, do której linka macie tu http://slubowisko.pl/artykuly/wydarzenia/ii-warsztaty-dla-przyszlych-panien-mlodych,5534#.VDUw3WeSzSc . Współorganizator http://www.decoris-art.pl/ , z którym nad tym całym zamieszaniem pracuję goni mnie do roboty, aż wióry lecą... . Na razie trwają sesje, biżuty jeszcze niektóre w drodze... Praca wre pełną parą...  Jak dostanę fotki już w pełni profesjonalne - pokażę... Na razie śpię 4 godz. dziennie, biegam do pracy z zapaleniem nerwów dłoni... ogarniam dom i wieczorami i nocami szyję.... O mam.. pokażę na początek przedsmaczek... Cloudinki sutaszowe. m. in. na pokaz. Do kolii, którą znacie.

Poza tym machnęłam bukiet ślubny z koralików...ale czekam na zdjęcie... i Wy moi drodzy też musicie chwilke poczekać jeszcze ... A na razie taka robocza focia... bukietu i kilku rzeczy... Reszta niedługo. Na żywo - na pokazie, jak nie padnę do tego czasu ;) i jeszcze artykuł w Decoris naszych prac jest tu :
http://www.decoris-art.pl/news/news/view/gdzie-kupic-elegancka-bizuterie-jakie-wybrac-kolczyki-naszyjnik-dlugi-czy-krotki-a-moze2 komentarze: